BIBLIOTEKA PRZEDSZKOLAKA-KIERMASZ KSIĄŻEK

W holu naszego przedszkola powstała Biblioteka Przedszkolaka, w której znalazło się mnóstwo ciekawych książeczek przyniesionych przez dzieci. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Bibliotekę odwiedzały dzieci z poszczególnych grup. Przedszkolaki przypomniały sobie jak należy obchodzić się z książkami oraz utrwaliły zasady korzystania z biblioteki.

Serdecznie Państwu dziękujemy za włączenie się w akcję Biblioteka Przedszkolaka i obdarowanie nas książeczkami z Waszych domów. Kolejnym etapem Biblioteki Przedszkolaka był Kiermasz Książek, podczas którego sprzedawaliśmy uzbierane publikacje. Naszym celem był zakup stroju maskotki dla przedszkola.

Dzięki Państwa zaangażowaniu udało się zebrać kwotę 1753 zł. Planujemy zakupić trzy piękne stroje maskotek, które będą reprezentować nasze przedszkole i bawić Wasze dzieci.

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą akcją i pomoc w jej realizacji.