Sztuka okiem przedszkolaka

„Poziomki” rozpoczęły tydzieÅ„ od Wiosennej Gali Talentów. ZaprezentowaÅ‚y tam piosenkÄ™ „WoÅ‚anie wiosny” autorstwa K. Gowik. Kolejny dzieÅ„ także upÅ‚ynÄ…Å‚ pod znakiem muzyki, dzieci poznaÅ‚y, czym jest Filharmonia oraz jakie sÄ… instrumenty muzyczne. MiaÅ‚y możliwość same na nich pograć, a także pobawić siÄ™ przy użyciu tablicy multimedialnej w odgadywanie zagadek sÅ‚uchowych. Sztuka to niezwykle szerokie pojÄ™cie, o czym „Poziomki” siÄ™ przekonaÅ‚y, tworzÄ…c wÅ‚asnÄ… galeriÄ™ sztuki i wcielajÄ…c siÄ™ w mistrzów pÄ™dzla. Na zakoÅ„czenie dzieci wykonaÅ‚y logopedyczne ćwiczenia oddechowe, wydÅ‚użajÄ…ce fazÄ™ wydechowÄ… i zwiÄ™kszajÄ…ce kontrolÄ™ nad iloÅ›ciÄ… przyjmowanego podczas wdechu powietrza.