Wycieczka do Dalkowa

Pod koniec września Brzoskwinie wybrały się na wycieczkę do Dalkowa. Miały okazję bliżej poznać naturę poprzez jesienny spacer z przewodnikiem po zabytkowym zespole pałacowo-parkowym. Poznały rosnące tam drzewa i krzewy. Kolejną atrakcją był spacer w Ogrodzie Zmysłów, Ogrodzie francuskim oraz labiryncie grabowym, gdzie dzieci mogły poznać, powąchać, dotknąć różnorodnych roślin.
W czasie wycieczki przedszkolaki nie tylko się uczyły, ale też bawiły. Przeciągały linę, skakały w workach. Podczas warsztatów malowania toreb dzieci dowiedziały się, że malować można nie tylko farbami. Malowały sokiem z buraka, kwiatami, liśćmi i ziołami. Wykonane piękne torby zabrały do domu. Na koniec na dzieci czekała pyszna kiełbaska
z grilla.
Przedszkolaki zadowolone, bogatsze o nowe doświadczenia, ale i zmęczone wróciły z uśmiechami na twarzach do przedszkola.

Zabawy w parku

Spacer po Ogrodzie Zmysłów