MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PIZZY

Dzisiaj jest MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PIZZY. Nasza sala zamieniła się w prawdziwą, włoską pizzerie. Na zajęciach dzieci miały okazję zobaczyć jak powstaje ten kultowy włoski placek i jakich składników potrzeba, aby go przygotować. Poznały historię jego powstania oraz dowiedziały się, z którego kraju pochodzi. Dzieci w trakcie zabaw świetnie się bawiły. Miały także możliwość stworzenia w grupach kolorowych, smakowicie wyglądających placków, używając do tego przeróżnych materiałów. Kulminacyjnym punktem tego wyjątkowego dnia było oczywiście zjedzenie przepysznej, domowej pizzy własnoręcznie przez nas przygotowanej. To był niezwykle smakowity dzień! Poza tym utrwalaliśmy monografię kolejnej litery, tym razem N, n. Zapraszamy do galerii na fotorelację.