„Akademia Kici Koci”

„Akademia Kici Koci” to ogólnopolski program skierowany do przedszkolaków. Kicia Kocia to bohaterka serii ulubionych książek dla dzieci autorstwa Anity GÅ‚owiÅ„skiej, która zaprasza dzieci do poznawania wraz z rezolutnÄ… kotkÄ… najbliższej im rzeczywistoÅ›ci. Program, w którym przez 3 miesiÄ…ce braÅ‚y udziaÅ‚ dzieci z grupy Gruszek, zakÅ‚adaÅ‚ wykonanie w sposób kreatywny 5 wyzwaÅ„ Kici Koci. Nasze przedszkolaki miaÅ‚y okazjÄ™ w ramach projektu zrealizować nastÄ™pujÄ…ce zadania: napisanie kartki do Kici Koci i jej wysÅ‚anie pocztÄ…, pieczenie pierniczków, lepienie baÅ‚wanka ze sztucznego Å›niegu, przygotowanie zdrowego syropu z naturalnych skÅ‚adników na jesienne przeziÄ™bienia, stworzenie przyjÄ™cia ze zdrowymi przekÄ…skami. Za każde wykonanie zadanie dzieci otrzymywaÅ‚y „motywatorki” Kici Koci, a na zakoÅ„czenie projektu pamiÄ…tkowe dyplomy.