Day: 2024-09-22

HAWAJSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W DWUDZIESTCE

Dwudziestka obchodziła hawajski dzień przedszkolaka. Dzieci zatańczyły taniec hula, było wiele konkurencji sportowych, którym towarzyszyły uśmiech i radość. W hawajskim dniu niespodzianką były pyszne, morskie deserki. Całe przedszkole było kolorowe i przepełnione zabawą.

HAWAJSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

OBCHODZILIŚMY HUCZNIE DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA. Dzieci zatańczyły taniec hula, było wiele konkurencji sportowych, którym towarzyszyły uśmiech i radość. W hawajskim dniu niespodzianką były pyszne, morskie deserki. Całe przedszkole było kolorowe i przepełnione zabawą.

Bezpieczni na drodze

Podsumowuąc tematykę tygodnia o bezpieczeństwie na drodze wybraliśmy się na spacer. Odwiedziliśmy pobliskie skrzyżowanie, szukaliśmy poznane znaki drogowe oraz ćwiczyliśmy bezpieczne przechodzenie przez jezdnie.

Hawajski dzień Przedszkolaka

Dwudziestego września obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Przedszkolaka.Tego dnia czekało na nas wiele atrakcji i niespodzianek. Naszą przygodę rozpoczęliśmy od szukania ukrytego ananasa. Po otrzymaniu mapy rozpoczęliśmy fantastyczną zabawę. Wyruszyliśmy na hawajski szlak.Po wykona