Day: 2024-03-06

Spotkanie z paniÄ… logopedkÄ…

W ramach obchodów Dnia Logopedy goÅ›ciliÅ›my w naszej sali paniÄ… EwÄ™ – naszÄ… przedszkolnÄ… logopedkÄ™. Pani Ewa wymyÅ›liÅ‚a dla nas idealne zabawy, po których każdy staraÅ‚ siÄ™ mówić najlepiej jak tylko potrafi….

Dzień Logopedy

6 marca we wszystkich krajach Unii Europejskiej obchodzony jest jako Europejski DzieÅ„ Logopedy. Z tej okazji „Wisienki” braÅ‚y udziaÅ‚ w zajÄ™ciach usprawniajÄ…cych aparat mowy, prowadzonych przez PaniÄ… EwÄ™ SzywaÅ‚Ä™, naszÄ… przedszkolnÄ… logopedÄ™.

WYCIECZKA DO LESZNA

6 marca pojechaliÅ›my na wycieczkÄ™ autokarowÄ… do Leszna. MieliÅ›my wyjÄ…tkowÄ… okazjÄ™ uczestniczyć w warsztatach czytelniczych i plastycznych w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. StanisÅ‚awa Grochowiaka – LeszczyÅ„ska Galeria Książki. Ponadto jako jedni z nielicznych mieliÅ›my możliwoÅ