NAUCZANIE NA ODLEGŁOŚĆ

W obecnej sytuacji Państwa rola – rodziców, którzy wspierają swoje dzieci w uczeniu się w domu – nabiera nowego znaczenia. My nauczyciele dokładamy wszelkich starań, aby w różnych formach kontynuować nauczanie na odległość przy ogromnym wsparciu z Waszej strony.

Bezpieczne wakacje!

Drogie przedszkolaki! Nasze zabawy i zadania dobiegają końca, bo już prawie wakacje. Chcemy, aby czas letniego odpoczynku był dla Was wszystkich bezpieczny. Zachęcamy Was do przypomnienia sobie i utrwalenia zasad bezpieczeństwa podczas wakacji. Na początek proponujemy piosenkę „Bezpiec

Naucz dziecko, jak rozładować złość

Zdarza się, że twoja pociecha dostaje ataku furii. Krzyczy, tupie, bije, przeklina… Zamiast wciąż powtarzać: "uspokój się", pomóż dziecku radzić sobie z trudnymi emocjami. Podpowiedz, jak może skutecznie opanować złość.