Day: 2021-12-21

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć serdeczne życzenia.Niech te najpiękniejsze, wyjątkowe Święta będą niezapomnianym czasem spędzonym w gronie najbliższych bez pośpiechu, trosk i zmartwień. A Nowy Rok 2022 obfituje w zdrowie, szczęście i spełniaj

Zimowa aura

Pada śnieg !! Korzystając z pięknej zimowej pogody wybraliśmy się na spacer pełen aktywności. Była bitwa na śnieżki, lepienie bałwanów oraz śnieżne aniołki. Na zakończenie zimowego dnia ozdobiliśmy salę bałwankami, które sami wykonaliśmy.

Manufaktura pierniczków

Dzisiaj w  naszym  przedszkolu unosił się zapach korzennych przypraw. Wiśnie najpierw odpowiednio się przygotowały dbając o czyste  rączki. Poznały też składniki i sposób wykonania ciasta, potrzebne przybory kuchenne a także zasady bezpieczeństwa. Gdy wszystko było gotow

WESOŁYCH ŚWIĄT!

ŻYCZYMYPIĘKNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIAWYPEŁNIONYCH WZAJEMNĄ ŻYCZLIWOŚCIĄ I ZROZUMIENIEM,WEWNĘTRZNYM SPOKOJEM I RADOŚCIĄ.NIECH TEN SZCZEGÓLNY ŚWIĄTECZNY CZASBĘDZIE OKAZJĄ DO SPĘDZANIA MIŁYCH CHWILW GRONIE NAJBLIŻSZYCHW ATMOSFERZE PEŁNEJ MIŁOŚCI I NIEGASNĄCEJ NADZIEI.

Stroimy choinki

Stała pod śniegiem panna zielonaNikt prócz zająca nie kochał jejNadeszły święta i przyszła do nasPachnący gościu, prosimy wejdź! Nasze Cytrynki w akcji strojenia przedszkolnych choinek 🙂

Wystawa ozdób bożonarodzeniowych

SZANOWNI RODZICE I DROGIE PRZEDSZKOLAKI! Serdecznie dziękujemy rodzicom i dzieciom za udział w zorganizowaniu wystawy najpiękniejszych ozdób bożonarodzeniowych, którą można podziwiać w holu naszego przedszkola. Gratulujemy oryginalnych pomysłów oraz wielkiego zaangażowania.

Pierniczki

Ostatnio przygotowywaliśmy przepyszne pierniczki, które mieli Państwo okazję kupić w poniedziałek na świątecznym kiermaszu za 5zł. Z zebranej kwoty zostaną zakupione artykuły potrzebne do pobliskiego DPS “Magnolia”.

Wyjście do teatru

9 grudnia mieliśmy okazję na wyjście do naszego głogowskiego teatru na sztukę pt.: “Cyrk i Afryka w teatrze Lotnika”. Nasze “Cytrynki” były pod wielkim wrażeniem… spektakl oglądały z zapartym tchem 🙂

Spotkanie z Mikołajem

Szóstego grudnia na całym świecie,święty Mikołaj odwiedza dzieci.Pędzi na saniach z reniferami,za chwilę stanie przed Twymi drzwiami.Dużo podarków w swym worze niesie,Tobie na pewno też coś przyniesie.

Kalendarz adwentowy

Wspólnymi siłami wykonaliśmy grupowy kalendarz adwentowy. Każdego dnia jeden z naszych przedszkolaków może zabrać zadanie od naszego reniferka 🙂

Dzień Misia

Dzień Pluszowego Misia w naszej grupie był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, że mogły spędzić tyle czasu ze swoimi ukochanymi misiami oraz pokazać je koleżankom i kolegom.