Drodzy rodzice, zapraszamy Was do udziału w organizowanym w naszym przedszkolu konkursie poetyckim. Konkurs ma na celu rozwijanie postaw patriotycznych, poczucia przynależności narodowej wśród najmłodszych oraz zachęcanie rodzin do wspólnej twórczości. Zadaniem konkursowym jest napisanie wspólnie z dzieckiem wiersza o naszej Ojczyźnie. Termin składania prac upływa z dniem 2 listopada.

Drodzy Rodzice

W piątek 28 września 2018 roku jedziemy na wycieczkę do Obiszowa. Koszt wycieczki 10 zł. Tego dnia  śniadanie  zjemy o godzinie 8:00, wyjazd 8:30. Proszę zaopatrzyć dzieci w strój odpowiedni do pogody, małą przekąskę (nie czekoladową) oraz napój (butelka z dzióbkiem). Dzieciom z chorobą lokomocyjną proszę podać środek zapobiegawczy aby zapewnić komfort jazdy wszystkim uczestnikom wycieczki. Proszę trzymać kciuki aby dopisała nam pogoda:)

Witamy po wakacjach

Czekamy na Was w sali Truskawek.

Pamiętajcie, żeby zabrać ze sobą dobry humor i wygodne kapcie.