Informacje

o przedszkolach
dyżurujących
w okresie wakacyjnym
znajdziecie Państwo
w zakładce 

 

  

 

 

 

Linki
__
____

_

 

____
 


_

 

12 marca odbędzie się koncert muzyczny w wykonaniu góralskiej kapeli, koszt biletu 5 zł.

22 marca odbędzie się kolejny koncert W Krainie Pani Muzyki w wykonaniu muzyków z Lubuskiego Biura Koncertowego, pt. "Poznajemy instrumenty – strunowa parada”. Koszt biletu 5 zł.

W lutum odbędzie się kolejny koncert w wykonaniu muzyków z Lubuskiego Biura Koncertowego.

Będdzie to opowieść muzyczna, pt. "Gitara i sombrero, czyli muzyczne o'le!"

Koszt biletu 5 zł.

 

     Drodzy rodzice, zapraszamy Was do udziału w organizowanym w naszym przedszkolu konkursie poetyckim. Konkurs ma na celu rozwijanie postaw patriotycznych, poczucia przynależności narodowej wśród najmłodszych oraz zachęcanie rodzin do wspólnej twórczości. Zadaniem konkursowym jest napisanie wspólnie z dzieckiem wiersza o naszej Ojczyźnie. Termin składania prac upływa z dniem 2 listopada.

Drodzy Rodzice

W piątek 28 września 2018 roku jedziemy na wycieczkę do Obiszowa. Koszt wycieczki 10 zł. Tego dnia  śniadanie  zjemy o godzinie 8:00, wyjazd 8:30. Proszę zaopatrzyć dzieci w strój odpowiedni do pogody, małą przekąskę (nie czekoladową) oraz napój (butelka z dzióbkiem). Dzieciom z chorobą lokomocyjną proszę podać środek zapobiegawczy aby zapewnić komfort jazdy wszystkim uczestnikom wycieczki. Proszę trzymać kciuki aby dopisała nam pogoda:)

 

Witamy po wakacjach

Czekamy na Was w sali Truskawek.

Pamiętajcie, żeby zabrać ze sobą dobry humor i wygodne kapcie.

 

Statystyka odwiedzin: Dziś 0 | Wczoraj 0 | Tydzień 0 | Miesiąc 0 | Razem 108928