Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie i tym samym przyczynili się do utworzenia "Przedszkolnego Przepiśnika Miodowego". Powstał w ten sposób spory zbiór przepisów kulinarnych, które w swoim składzie mają złocisty dar pszczół - miód.

Fotogaleria "Przedszkolny Przepiśnik Miodowy"

W holu naszego przedszkola przygotowaliśmy dla rodziców ulotki informacyjne dotyczące życia pszczoł, roslin miododajnych, a także ciekawostki na temat miodu. Cieszyły się one dużym zainteresowaniem.

Fotogaleria "Ulotki informacyjne"

Poznając życie pszczół dzieci ze wszystkich grup wiekowych razem z paniami przygotowywały piękne plakaty, prace przestrzenne i prace plastyczne. Wszystkie prace zostały wyeksponowane w holu naszego przedszkola i w przedszkolnej galerii.

A panie przygotowały Fotobudkę - Pszczółkę, w której dzieci mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Fotogaleria "Nasze prace"

Realizując zagadnienia zawarte w projekcie "Pszczoła ważniejsza niz myślisz" przedszkolaki z grupy "Jabłuszek" wybrały się do ogrodu, na łąkę i do parku
w poszukiwaniu pszczołowatych.

Dzieci wyruszyły z przedszkola zaopatrzone w lupyi szkła powiększające, dzięki którym mogły obserwowac spotkane owady.

Fotogaleria "W poszukiwaniu pszczołowatych"