OD 16.04.2019 OD GODZ. 9.00

w okresie wakacyjnym
znajdziecie Państwo
w zakładce

Cała Polska czyta dzieciom – kampania społeczna, rozpoczęta w czerwcu 2001r. przez Fundację „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”.

Akcja ta ma na celu propagowanie codziennego czytania dzieciom jako skuteczną,

tanią i przyjazną metodę wspomagania ich wszechstronnego rozwoju – psychicznego, umysłowego, społecznego i moralnego.

Fundacja przekonuje, że czytanie dziecku dla przyjemności – 20 minut dziennie.

Codziennie! – jest mądrym sposobem spędzania czasu z dzieckiem i najlepszą inwestycją w jego przyszłość.

Fundacja „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom” została założona w grudniu 1998r. przez Irenę Koźmińską, która pełni w niej funkcję prezesa. Celem Fundacji jest wspieranie zdrowia emocjonalnego – psychicznego, umysłowego oraz moralnego – dzieci i młodzieży poprzez działania oświatowe, edukacyjne, organizacyjne, promocyjne
i lobbingowe.

My również zachęcamy do czytania dzieciom i serdecznie zapraszamy chętnych rodziców do wspólnego czytania  w ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Zapraszamy do czytania nie tylko w domu, ale również w przedszkolu.
Jeśli ktoś z Państwa dysponuje odrobiną wolnego czasu zapraszamy do nas  - wspólnie będziemy czytać dzieciom ich ulubione bajki.

Fundacja „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom” - link do strony