o przedszkolach
w okresie wakacyjnym
znajdziecie Państwo
w zakładce

27 maja (poniedziałek) idziemy do MOK-u na przedstawienie teatralne o Kocie Filemonie. Cena 18 zł. Pieniądze prosimy wpłacać u nauczycielek w grupie.

W tym dniu dzieci przychodzą do godziny 8.00. Śniadanie - 8.10. Wyjście z przedszkola o godz. 9.00. Prosimy ubrać dzieci odpowiednio do pogody.

Serdecznie zapraszamy rodziców na uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, która odbędzie się w holu przedszkola w dniu 22.05.2019r. o godz. 15.30.

Przed występem prosimy rodziców o ubranie dzieci w strój galowy.

Drodzy Rodzice!

12 marca 2019r. odbędzie się koncert muzyczny „Góralska orkiestra”.

Koszt koncertu- 5 zł.

Prosimy o wpłacanie pieniążków u nauczycielek w grupie.

Drodzy Rodzice!

11 marca 2019r. w grupie Ananasków (w godzinach porannych) odbędą się warsztaty edukacyjno- profilaktyczne „Szkółka zębowa”.  Jest to działanie profilaktyczne prowadzone przez dwoje higienistów stomatologicznych z ponad 15-letnim stażem, które ma na celu oswojenie dzieci z tematyką higieny stomatologicznej.

Podczas zajęć każde dziecko otrzyma jednorazowe akcesoria dentystyczne oraz dyplom. Koszt -10 zł.

Prosimy o wpłacanie pieniążków u nauczycielek w grupie.

Drodzy Rodzice

Dnia 22.01.2019r. (wtorek) o godzinie 15:40 odbędą się zajęcia pokazowe z udziałem dzieci.

Serdecznie zapraszamy Rodziców do sali „Ananasków”.