BAL

znajdziecie Państwo
w zakładce

Zaproszenie

Śliweczki mają zaszczyt zaprosić KOCHANE BABCIE I DROGICH DZIADKÓW na uroczystość organizaowaną z okazji Dnia Babci i Dziadka
w dniu 15.01.2018r. o godz. 10:00.

Uwaga rodzice

Dnia 14.01.2018r. odbędzie się w przedszkolu Bal Karnawałowy dla dzieci. Prosimy aby tego dnia dzieci ubrane były w stroje karnawałowe.

W naszym przedszkolu, jak co roku, organizowana jest pomoc dla bezdomnych zwierząt.
Do dnia 07.12.2018r. zbieramy karmę, koce, miski i wszelkie akcesoria dla psów, kotów
a nawet ptaków. Wszelkie zebrane dary będą przekazane dla zwierząt z Domu Tymczasowego Jagodzianki, Fundacji Przyjaciele Czterech Łap oraz dla schroniska we Wróblinie Głogowskim.

Zwracamy się z gorącym apelem do Was drodzy Rodzice i prosimy o wsparcie naszej akcji !!!

Uwaga rodzice

28.11.18r. o godz. 15.30 serdecznie zapraszamy rodziców na zajęcie otwarte z udziałem dzieci.

Drodzy rodzice

09.11.2018r.(piątek) i 13.11.2018r. (wtorek)  w naszym przedszkolu świętować będziemy obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. W tm dniu prosimy ubrać dzieci na galowo (biała koszula, bluzka; czarne lub granatowe spodnie, spódnica).