Drodzy rodzice

09.11.2018r.(piątek) i 13.11.2018r. (wtorek)  w naszym przedszkolu świętować będziemy obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. W tm dniu prosimy ubrać dzieci na galowo (biała koszula, bluzka; czarne lub granatowe spodnie, spódnica).

Drodzy rodzice!

Serdecznie zapraszamy do udziału w stworzeniu wystawy fotograficznej
"Nasza Ojczyzna w obiektywie".
Widzieliście piękny krajobraz? Zwiedzaliście polskie miasta i zabytki? Spacerujecie po naszym mieście? Uwieczniliście te piękne miejsca na fotografii?

Stwórzmy wspólną galerię.

Fotografie pięknych zakątków naszego miasta lub innych miejsc w Polsce, które odwiedziliście w formacie do A4 prosimy przynosić do 2 listopada 2018r. do nauczycieli
w grupach. Prosimy o dołączenie do fotografii nazwy miejsca, które się na niej znajduje oraz imię i nazwisko dziecka.

Dziękujemy!

Jutro tj. 25.10.2018 (czwartek) prosimy o odświętne ubranie dzieci na uroczystość Pasowania.

Dnia 16.10.2018r. (wtorek) odbędzie się sesja fotograficzna dzieci. Prosimy o odpowiedni ubiór.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców dzieci z grupy "Śliweczki" na uroczyste "Pasowanie na przedszkolaka", które odbędzie się 25 października 2018r. o godz.15.30