Dzień Dziecka 2018

Przypominamy, ze w środę 30.05 2018 r. wszystkie grupy przedszkolne w ramach obchodów Dnia dziecka wyjeżdżają na festyn do Dużej Wólki.Sniadanie w tym dniu przewidziane jest na godz. 8.00, wyjazd ok. godz. 8.30. Prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci. Przypominamy o odpowiednim ubiorze i obowiązkowym nakryciu głowy!!! Dzieci dostaną z przedszkola kiełbaskę i bułeczkę oraz łakocie, jednak mały plecaczek z wodą i małym co nieco jak zawsze w podobnych przypadkach jest mile widziany;)

Wyjścia do kina

Informujemy, że grupy 5 i 6 latków będą brały udział w programie "Kinoszkoła"- interdyscyplinarnym programie edukacji medialnej i społecznej.W związku z tym dzieci będą chodziły do kina Cinema 3D w Galerii Glogovia na projekcję filmów i warsztaty. Cykl zajęć obejmuje 5 spotkań od lutego do czerwca- raz w miesiącu. Cena pakiety wynosi 37 zł. Prosimy o wpłacanie pieniędzy u nauczycielek w grupach.