BAL

znajdziecie Państwo
w zakładce

Czym są Prawa Dziecka?

W  listopadzie obchodzony jest Dzień Praw Dziecka. Dbamy o to, aby już w przedszkolu dzieci poznawały swoje podstawowe prawa. W tym dniu, wraz ze wszystkimi przedszkolakami braliśmy udział w wydarzeniu w holu przedszkola, podczas którego dzieci przedstawiały poszczególne prawa oraz brały udział we wspólnych zabawach.

Świętujemy Dzień Pluszowego Misia

Pluszowy miś- najmilsza zabawka każdego dziecka- ma swoje święto. Również i w naszym przedszkolu celebrujemy ten dzień. Misie- przytulanki były honorowymi gośćmi w naszej sali, dzieci wykonywały ich portrety i przez cały dzień towarzyszyły dzieciom w zajęciach i zabawach. Najważniejszym punktem dnia był teatrzyk w wykonaniu nauczycielek o pluszowych misiach.

Wizyta w bibliotece

Brzoskwinki po raz pierwszy odwiedziły bibliotekę. Powodem tej wizyty był Dzień Pluszowego Misia- wydarzenie co roku organizowane przeez filię dla dzieci przy ul. Perseusza. Dzieci miło spędziły czas, zapoznając się przy okazji z nowym , ciekawym miejscem.

Wizyta w bibliotece

Jemy zdrowo i kolorowo

Brzoskwinki już po raz drugi wkładały fartuszki, czepki i samodzielnie przygotowały smakołyki z sadu i odrodu .W  ubiegłym tygodniu dzieci robiły sałatkę owocową a w tym - jarzynową. Samodzielne przygotowywanie tych potraw sprawiło dzieciom wiele radości i zachęciło do zjadania warzyw i owoców.