BAL

w okresie wakacyjnym
znajdziecie Państwo
w zakładce

W środę 12 września „Cytrynki” brały udział w prawdziwym treningu piłkarskim zorganizowanym przez Uczniowski Klub Sportowy Football Academy. Trening odbył się na boisku SP 12. Trening rozpoczął się krótką rozgrzewką oraz omówieniem zasad bezpieczeństwa. Przedszkolaki miały okazję wziąć udział w mini rozgrywkach sportowych, torze przeszkód oraz poćwiczyć strzały na bramkę. Wspólna zabawa na świeżym powietrzu z elementami rywalizacji bardzo nam się podobała.

Zapraszamy do fotogalerii:

Cudowny czas wakacyjnych przygód już za nami, teraz zostały nam piękne wspomnienia i pamiątki. Pełne energii „Cytrynki” chętnie dzieliły się wrażeniami z podróży, prezentowały przywiezione pamiątki i zdjęcia. Odczytaliśmy wszystkie pocztówki z pozdrowieniami i namalowaliśmy piękne prace, które są ozdobą naszej sali.

Zapraszamy do fotogalerii: