Drodzy Rodzice

W piątek 16 października 2018 roku w naszym przedszkolu odbędzie się koncert Lubuskiego Biura Koncertowego pod tytułem „Trzy blaszane instrumenty – mały, większy i największy”. Koszt koncertu – 5 zł.

Drodzy Rodzice

W czwartek 15 października 2018 roku jedziemy do Miejskiego Ośrodka Kultury na spektakl pod tytułem „Dorotka z krainy Oz”. Koszt wycieczki - 23 zł ( bilet na spektakl – 18 zł, koszt autokaru – 5 zł). Proszę wyliczone pieniążki wpłacać u nauczycielek w grupie oraz o podpisanie zgody na przejazd autokarem.

Drodzy Rodzice

Z okazji Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości w piątek 9 listopada w naszym przedszkolu odbędzie się bicie rekordu w śpiewaniu „Mazurka Dąbrowskiego” oraz tańczeniu „Poloneza”. Z tej okazji bardzo proszę o profesjonalny strój galowy : biała jednolita górna część garderoby oraz ciemny jednolity dół ( czarny, granatowy). Strój galowy obowiązuje również we wtorek 13 listopada z okazji uroczystych obchodów Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

W poniedziałek 15 października 2018 roku w naszym przedszkolu

odbędzie się sesja fotograficzna.Koszt zdjęcia ok. 14 zł.

Format: 15x21. Zakup zdjęcia dobrowolny.

Drodzy Rodzice

W tym tygodniu będziemy przygotowywać smakołyki z owoców. Proszę aby dzieci do czwartku przyniosły trzy ulubione owoce, fartuszek, chustkę na głowę, małą deseczkę do krojenia oraz plastikowy nożyk.