OD 6.00 DO 8.00

PRZYPROWADZANIE DZIECI

DO PRZEDSZKOLA 

 

 OD 14.15

ODBIERANIE DZIECI

Z PRZEDSZKOLA

 

 

 

 

 

Linki
__
____

_

 

____
 


_

 

 

 

Drodzy Rodzice


W piątek 16 października 2018 roku w naszym przedszkolu odbędzie się koncert Lubuskiego Biura Koncertowego pod tytułem „Trzy blaszane instrumenty – mały, większy i największy”. Koszt koncertu – 5 zł.

 

 

 

 

Drodzy Rodzice


W czwartek 15 października 2018 roku jedziemy do Miejskiego Ośrodka Kultury na spektakl pod tytułem „Dorotka z krainy Oz”. Koszt wycieczki - 23 zł ( bilet na spektakl – 18 zł, koszt autokaru – 5 zł). Proszę wyliczone pieniążki wpłacać u nauczycielek w grupie oraz o podpisanie zgody na przejazd autokarem.

 

 

 

 

Drodzy Rodzice


Z okazji Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości w piątek 9 listopada w naszym przedszkolu odbędzie się bicie rekordu w śpiewaniu „Mazurka Dąbrowskiego” oraz tańczeniu „Poloneza”. Z tej okazji bardzo proszę o profesjonalny strój galowy : biała jednolita górna część garderoby oraz ciemny jednolity dół ( czarny, granatowy). Strój galowy obowiązuje również we wtorek 13 listopada z okazji uroczystych obchodów Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

 

 

 

 

Drodzy Rodzice

 

W poniedziałek 15 października 2018 roku w naszym przedszkolu

odbędzie się sesja fotograficzna.Koszt zdjęcia ok. 14 zł.

Format: 15x21. Zakup zdjęcia dobrowolny.

 

 

 

 

Drodzy Rodzice


W tym tygodniu będziemy przygotowywać smakołyki z owoców. Proszę aby dzieci do czwartku przyniosły trzy ulubione owoce, fartuszek, chustkę na głowę, małą deseczkę do krojenia oraz plastikowy nożyk.

 

 

Statystyka odwiedzin: Dziś 0 | Wczoraj 0 | Tydzień 0 | Miesiąc 0 | Razem 108928