o przedszkolach
w okresie wakacyjnym
znajdziecie Państwo
w zakładce

Dzień Dziecka w naszym przedszkolu obchodziliśmy przez cały tydzień. Każdego dnia czekały na dzieci nowe atrakcje.

W pierwszym dniu grupy młodsze wybrały się do MOK-u na przedstawienie teatralne pt. „Kot Filemon”, zaś starszaki zamieniły się w badaczy i przeprowadzały ciekawe eksperymenty. We wtorek wszystkie przedszkolaki wzięły udział w różnorodnych zabawach ruchowych (dmuchany zamek, przeciąganie liny, zabawy z chustą, tor przeszkód itp.). W kolejnym dniu dzieci miały okazję malować farbami na sztalugach, folii, szarych kartkach papieru. W ten sposób miały okazję zaprezentować swoje zdolności plastyczne. Czwartek był dniem teatralnym dla grupy starszych, które wyruszyły do MOK-u na musical pt. „O małej syrence w niejednej piosence”, a maluchy tym razem zostały „Małymi badaczami” i odkrywały świat. Na zakończenie tygodnia odbyła się dyskoteka. Dzieci bawiły się w rytm muzyki pląsając i tańcząc. W tym dniu każdy przedszkolak otrzymał niespodziankę - balonika, bańki mydlane oraz słodką watę cukrową. Dopełnieniem wszystkich wydarzeń było wyjście wszystkich grup do Kina Cinema 3D na bajkę „Kraina cudów”.

Wszystkie przedszkolaki spędziły ten tydzień bardzo aktywnie, wracając do domu
z głową pełną nowych wrażeń.