REKRUTACJA!

w okresie wakacyjnym
znajdziecie Państwo
w zakładce

5-6 latki z grupy „Poziomek” wyruszyły do Miejskiej Biblioteki Publicznej znajdującej się na naszym osiedlu.

Podczas wizyty w bibliotece Pani bibliotekarka oprowadziła dzieci po wszystkich salach biblioteki oraz opowiedziała o swojej pracy.

Ogromne wrażenie zrobił na przedszkolakach zbiór wielu publikacji oraz płyt CD tam zgromadzonych. Zwiedzając bibliotekę dzieci mogły obejrzeć wystawę obrazów martwej natury, która właśnie była w bibliotece. Najbardziej podobało się wszystkim w wypożyczalni dla dzieci, w której przedszkolaki poznały zgromadzone tam książki.
Dzieci rozmawiały o baśniach i bajkach oraz oglądały niektóre z nich. Wesoło było również w sali z pacynkami, o których bardzo ciekawie opowiadała Pani bibliotekarka. Miłym akcentem pobytu w bibliotece były zabawy na podłodze interaktywnej.

Fotogaleria "Poziomki w Bibliotece"