OD 16.04.2019 OD GODZ. 9.00

DO 30.04.2019 DO GODZ. 14.00

 

Podpisywanie przez rodziców

oświadczeń w zakresie usług

wykraczających

poza podstawę programową

wychowanie przedszkolnego

 

 

 

 

 

 

 

 

 Informacje

o przedszkolach
dyżurujących
w okresie wakacyjnym
znajdziecie Państwo
w zakładce 

 

  

 

 

 

Linki
__
____

_

 

____
 


_

 


 

 

 

4 grudnia odbyła się w naszym przedszkolu wyjątkowa uroczystość – Dzień Górnika.

 

W tym roku przedszkolaki powitały zaproszonych gości specjalnym programem artystycznym, w którym zaprezentowały swoje umiejętności – recytując, tańcząc i śpiewając, a na koniec występów wręczyły górnikom własnoręcznie przygotowane laurki.

 

Po części artystycznej goście podzielili się z dziećmi wiedzą na temat pracy w kopalni, pokazali na zdjęciach jak wygląda praca pod ziemią, niektórzy górnicy zaprezentowali się w ubraniach, w których pracują na co dzień, opowiedzieli o symbolach górniczych, o elementach munduru, a także o znaczeniu koloru piór na czako.

Ten wyjątkowy dzień wszystkie przedszkolaki będą długo pamiętać, tym bardziej, że po uroczystości górnicy poszli do dzieci do sal i tam kontynuowali swoje opowieści. Tam też przedszkolaki mogły oglądać i przymierzać czako, kaski, okulary i inne przedmioty, które przynieśli górnicy.

Wszystkim, tatusiom dziadkom i zaprzyjaźnionym z naszym przedszkolem górnikom serdecznie dziękujemy za uświetnienie naszej uroczystości i życzymy wszystkiego najlepszego w dniu ich święta – pozdrawiamy ich górniczym Szczęść Boże!

 

Fotogaleria "Dzień Górnika"

 

Statystyka odwiedzin: Dziś 0 | Wczoraj 0 | Tydzień 0 | Miesiąc 0 | Razem 108928