o przedszkolach
w okresie wakacyjnym
znajdziecie Państwo
w zakładce

We wtorek 13 listopada nasze przedszkole nadal świętowało 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę. W ten dzień kolejny raz przedszkolaki i pracownicy wygladali bardzo elegancko, a przedszkolaki
z grup "Truskawek", "Wisienek", "Cytrynek" i "Gruszek" zaprosiły nas na uroczysty program artystyczny pt. "Niepodległa".

Dzieci zaprezentowały się w tańcach, piosenkach i wierszach o tematyce patriotycznej.
I tak zobaczyliśmy Poloneza w wykonaniu "Truskawek", Krakowiaka w wykonaniu "Wisienek". Piosenki wykonywały dzieci ze wszystkich grup i zaśpiewały nam m.in.
"My pierwsza brygada", czy solowy występ Julii z Wisienek w piosence "Ojczyzno ma".
A wiersze recytowały nam dzieci z grup 5 i 6 latków, a nawet 4 latki z "Gruszek" - Iga M., Hania L. i Filip S. recytowali m.in. wiersz "Dla Niepodległej" i "Biały orzeł". Uroczystość rozpoczęliśmy oczywiście uroczystym zaśpiewaniem hymnu państwowego.

Niespodzianką był występ chóru Klubu Seniora z Grębocic "Złota Jesień". Goście zaśpiewali nam piękne pieśni patriotyczne.

Na koniec uroczystości zostały wręczone nagrody za udział w konkursie "To jest mój kraj, moja Ojczyzna", który polegał na wspólnym napisaniu wiersza przez dzieci i rodziców.

Fotogaleria "Program Niepodległa"