o przedszkolach
w okresie wakacyjnym
znajdziecie Państwo
w zakładce

W piątek, 9 listopada 2018r. rozpoczęliśmy uroczyste obchody 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Z dumą i wielką radością przyłączyliśmy się do apelu pani minister i … o godzinie 11:11 wszyscy razem wspólnie zaśpiewaliśmy cały 4 – zwrotkowy hymn narodowy.

Była to akcja „Rekord dla Niepodległej” pod patronatem Minister Edukacji Narodowej oraz Rady Dzieci i Młodzieży.

Po uroczystym odśpiewaniu hymnu narodowego wszyscy razem zatańczyliśmy poloneza w rytm utworu Wojciecha Kilara. Cała uroczystość została zakończona recytacją wiersza Władysława Bełzy „Katechizm Młodego Polaka”. Była to bardzo podniosła i uroczysta chwila, a przedszkolaki swoją wspaniałą postawą i zachowaniem udowodniły, że zasłużyły na miano Młodego Patrioty.

Fotogaleria „Rekord dla Niepodległej”