GALA IV FESTIWALU SZTUKI WŁASNEJ

W poniedziałek 18 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury odbyła się uroczysta gala IV Festiwalu Sztuki Własnej pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Głogowa. Uczestnicy konkursu literacko – plastycznego pt.”Rezolutny motylek poznaje Głogów mojej przyszłości” tworząc swoje bajki wykazali się dużą kreatywnością oraz kunsztem literackim. Celem konkursu było propagowanie i rozwijanie aktywności artystycznej wśród przedszkolaków. Nasze przedszkole reprezentowali: Laura Z. z grupy „Jabłek”, Lena W. z grupy „Brzoskwinek”, Nikola D. z „Truskawek” oraz Antosia D. z „Wisienek”. Miło nam oznajmić, że Laura zdobyła II miejsce w kategorii plastycznej za piękne ilustracje w swojej bajce. Uroczystość uświetnił występ dzieci z Przedszkola Publicznego nr 5, nagrody i gratulacje wręczał pan Prezydent Rafael Rokaszewicz, który na zakończenie uroczystości przeczytał dzieciom bajkę.