PROSIMY O GŁOSY NA PROJEKT DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Do 25 października można oddać swój głos na projekt budżetu obywatelskiego.

Prosimy o głosy na projekt „Przedszkolna, ogólnodostępna strefa sportowo – rekreacyjna z funkcją edukacyjną, przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym – zlokalizowana na terenie PP 20”

PROJEKT NR  39 OKRĘG IV

Głosować można poprzez stronę internetową → kliknij tutaj

lub w formie papierowej.

Druk można pobrać w przedszkolu lub bezpośrednio z naszej strony (link poniżej) i wydrukować.

Wypełniony formularz można złożyć w przedszkolu lub w wyznaczonych siedzibach:

1. Urzędu Miejskiego w Głogowie Rynek 10,
  2. Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głogowie ul. Jedności Robotniczej 15,
  3. Miejskiej Biblioteki Publicznej – Filia Nr 2 w Głogowie ul. Perseusza 13,
  4. Miejskiej Biblioteki Publicznej – Filia Nr 3 w Głogowie Plac Mieszka I Nr11,
  5. Punkt Obsługi Mieszkańca w „Galerii Glogovia” – Głogów, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 19.

Drodzy rodzice,

Strefa sportowo – rekreacyjna na terenie naszego przedszkola może powstać dzięki Budżetowi Obywatelskiemu Gminy Miejskiej Głogów na 2020 rok oraz głosom mieszkańców Głogowa.

Projekt napisany przez naszych Rodziców został pozytywnie oceniony przez Zespół Konsultacyjny. Teraz wszystko w Państwa rękach i głosach!!! Bardzo prosimy o mobilizację we wspólnym celu – stworzenia boiska dla najmłodszych – pierwszego takiego w naszym mieście!

Każdy głos jest dla nas bardzo ważny,  dlatego prosimy wszystkich mieszkańców Gminy Miejskiej Głogów  o głosowanie internetowe lub oddanie swojego głosu w jednych ze wskazanych punktów na terenie Głogowa.

Przykład strefy sportowo - rekreacyjnej